• +90 216 344 34 77
  • Referanslarımız
  • Fiyat Listesi
Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik ses yalıtım ve izolasyon malzemelerinin uygulanmasını sağlayan malzemedir.Sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile (istenirse çift yüzeye)ince bir film olarak uygulanır.Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir.Bu süre uygulanan miktara,oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir.Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir.Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır.

 

Ürün Fiyatı:

 3kg  : 60 ₺ 
15kg   : 120 ₺

Yüksek elastikiyete sahip, düşük modüllü dolgu macunudur.Tek bileşenli ve nem kürlüdür. Su, tuzlu su, güneş, dış hava koşulları, ısıl farklar, deterjanlar ve benzeri etkilere karşı yüksek dayanımı vardır.UV ışınlarına açık alanlarda ve dış cephelerde kullanıma uygundur, güneş ışınları sebebi ile solmaz. Üzeri boyanabilir.ISO 11600, F – 25 LM standartına uygundur.RENK : Beyaz,siyah, gri .Çok amaçlı, elastik Flextec teknolojisi ile geliştirilmiş yapıştırıcı.Ceresit PS 100 Flextec Yapıştırıcı, Henkel’in geliştirdiği yapıştırıcılarda devrim niteliği taşıyan Flextec teknolojisini içerir. Patentli silan çapraz bağlayıcı formülü sayesinde Flextec teknolojisi ile üretilmiş yapıştırıcılar, pazardaki mevcut poliüretan, silikon, akrilik, kauçuk esaslı gibi tüm diğer teknolojilerle üretilmiş yapıştırıcılardan daha hızlı kürleşme, daha güçlü yapıştırma ve daha yüksek elastikiyet sağlar.

Panel sistem yapıştırılmasında .Pencere ve kapıların duvarla birleşimlerinde yalıtım amacıyla.Yapılardaki genleşme derzlerinin, pencere pervazlarının yalıtılmasında.Balkon ve teraslardaki derzlerin yalıtılmasında.Metal ve ahşap yapıların derzlerinin yalıtılmasında.Çatılarda metal-beton derzlerin yalıtımında.Mermer tezgah yapıştırılmasında.Isı yalıtım sistemlerinin birleşim detaylarının yalıtılmasında.Su yalıtımı uygulamalarında yapıştırıcıve dolgu malzemesi olarak.Doğal taş yapıştırma işlerinde.

İletişim

  • Adil mahallesi, Salihler caddesi, kafkas sokak, no: 29 Sultanbeyli - İstanbul
  • +90 216 344 34 77
  • +90 216 344 34 77
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Top